Rzeczoznawcy samochodowi

Rzeczoznawca samochodowy jest tym, kogo szukasz? Potrzebujesz naprawdę kompetentnego rzeczoznawcy samochodowego, który zna się na rzeczy?

Szybki kontakt z rzeczoznawcami samochodowymi.

Potrzebujesz sprawnej i rzetelnej wyceny szkody komunikacyjnej czy wyceny wartości samochodu? A może otrzymałeś zaniżoną wycenę szkody z OC? Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem! Prezentujemy rzeczoznawstwo nowej generacji, w którym kluczową rolę odgrywa kompleksowość usług, szybkość działania i nieograniczona mobilność. Oferujemy wyceny wartości rynkowej, oceny powypadkowe, oceny stanu technicznego samochodu, prognozy wartości rezydualnych, a także konsultacje i analizy szkód. Zapewniamy konkurencyjne ceny obliczone na każdą kieszeń.

Działamy na rynku od 2000 roku, łącząc tradycje profesjonalnego rzeczoznawstwa z nowatorskim podejściem do realizacji każdego zlecenia. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół ponad 160 rzeczoznawców działających na terenie całej Polski. Docieramy w każdy zakątek kraju, by podjąć się nawet najbardziej skomplikowanej wyceny szkód komunikacyjnych. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebny rzeczoznawca samochodowy w Warszawie, Katowicach, Szczecinie czy Gdańsku, zapewnimy Ci wycenę naprawy samochodu w najkrótszym możliwym terminie. Doskonale wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego działamy w ekspresowym tempie. Dzięki zdalnej współpracy i ogólnopolskiej mobilności jesteśmy przygotowani do obsługi wielu złożonych zadań jednocześnie. Nasz Dział Logistyczny czuwa nad terminową realizacją każdego zlecenia, a efekty pracy każdego rzeczoznawcy są dodatkowo szczegółowo weryfikowane przed przekazaniem opinii. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mają stuprocentową gwarancję w pełni wiarygodnych i sprawdzonych wycen pojazdów.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny, dlatego do każdej wyceny podchodzimy w indywidualny sposób. Realizację zlecenia rozpoczynamy od precyzyjnego ustalenia procedur i schematu działania. Po oględzinach uszkodzonego pojazdu weryfikujemy kosztorys naprawy samochodu przedstawiony przez warsztat, a w przypadku jej nieopłacalności wyceniamy wartość pojazdu oraz wartość pozostałości.
Stawiamy na innowacyjność w działaniu, dlatego w codziennej pracy korzystamy z nowoczesnej platformy online – AutoNet, która pozwala na śledzenie postępów pracy od momentu zapisania zlecenia aż do jego zamknięcia. Wystarczy połączenie z internetem, by nasi klienci w dowolnym miejscu i czasie mieli dostęp do statusu wyceny auta, dokumentacji oraz zdjęć. Dodatkowo otrzymują oni powiadomienia SMS i e-mail, dzięki czemu nie muszą być cały czas zalogowani.

Od 2009 uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Naszą najlepszą wizytówką są jednak zadowoleni klienci, którzy współpracują z nami od kilkunastu lat. Każdego dnia wsłuchujemy się w ich potrzeby, by nieustannie podnosić jakość naszych usług oraz dopasowywać naszą ofertę do nowych oczekiwań małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, różnego typu instytucji oraz osób prywatnych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych.
Przejdźmy zatem do rzeczy i porozmawiajmy o współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Z poważaniem,
Zespół eRzeczoznawców