eRzeczoznawcy to zespół, który działa
na rynku już od 2000 roku.

Doświadczenie, które zebraliśmy jako samodzielni eksperci, kumulujemy pod jedną marką i zintegrowanym, sprawdzonym w praktyce systemem obsługi, który pomaga nam oferować wyjątkowy poziom jakości.

Działamy w pełni elastycznie i indywidualnie.
Nasza oferta zmienia się i rozwija zgodnie z oczekiwaniami klientów – małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, różnego typu instytucji oraz osób prywatnych.

Sprawdzone procedury działania chętnie dostosowujemy do oczekiwań każdego klienta indywidualnie.
Niezmiennym pozostaje tylko nasz standard – profesjonalizm na każdym etapie obsługi.

eRzeczoznawcy to najlepsi specjaliści w zakresie wycen samochodów, maszyn i urządzeń oraz obsługi technicznej szkód komunikacyjnych. Współpracujemy z największymi flotami, leasingami, bankami i wieloma innymi podmiotami biznesowymi sprawiając, że to, co skomplikowane, staje się proste.

Zespół specjalistów o ogólnopolskim zasięgu

Jesteśmy do dyspozycji w obrębie całego kraju – wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Nasz zespół to przeszło 160 ekspertów, którzy każdego dnia w profesjonalny, sprawny i skuteczny sposób przekuwają swoją unikalną wiedzę w zysk i korzyści naszych odbiorców.

Rzeczoznawcy samochodowi – kompleksowa oferta

Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w rzetelnych wycenach pojazdów osobowych i ciężarowych, zajmujemy się odbiorami pokontraktowymi, wykonujemy wyceny maszyn i urządzeń, obsługujemy również szkody komunikacyjne. Z nami zawsze się udaje!

  • Wyceny pojazdów osobowych i ciężarowych,

  • wyceny wartości rynkowej maszyn i urządzeń,

  • obsługa techniczna szkód komunikacyjnych,

  • kosztorysy napraw pojazdów,

  • ekspertyzy techniczne,

  • odbiory pokontraktowe,

  • oględziny pojazdów.

Rozwijamy się dla was każdego dnia

Nie ustajemy w wysiłkach, aby współpraca z nami była jak najwygodniejsza, a realizacja zleceń przebiegała sprawnie i bez najmniejszych zakłóceń. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie, które umożliwia nam raportowanie oraz pełen monitoring zleceń wraz z integracją poprzez API.

Pracujemy na autorskim oprogramowaniu Autonet Mobile by eRzeczoznawcy – stworzonej dla nas przez specjalistów aplikacji, dzięki której zunifikowaliśmy odbiory pojazdów pokontraktowych i mogliśmy ujednolicić metody opracowywania dokumentacji zdjęciowej. Wszyscy eRzeczoznawcy pracują więc w ustandaryzowany i zgodny z wytyczonymi normami sposób, gwarantując zawsze tę samą, najwyższą jakość usług. Ponadto, platforma pozwala naszym klientom na bieżąco i z dowolnego miejsca śledzić postępy prac, uwzględniając również stały dostęp do dokumentacji, zdjęć oraz raportów.

Ogólnopolski zasięg

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie – bez problemu dojedziemy w każdą wskazaną lokalizację na terenie kraju. Specjaliści w naszym dziale logistyki dbają o to, aby współpraca zawsze przebiegała sprawnie i bez żadnych trudności.

Innowacyjne narzędzia

Dbając o rozwój firmy i stałe podnoszenie jakości naszych usług, nieustannie dążymy do szukania usprawnień. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Autorskie oprogramowanie Autonet Mobile by eRzeczoznawcy to aplikacja, której zadaniem było ujednolicenie jakości usług oraz przebiegu współpracy, ale również zwiększenie jej komfortu. Każdy klient uzyskuje dostęp do narzędzia, które zdalnie i w trybie bieżącym umożliwia podgląd aktualnego etapu współpracy, wniosków, dokumentacji zdjęciowej oraz przygotowanych przez rzeczoznawcę raportów.

Dla biznesu i klientów indywidualnych

Współpracujemy z bankami, flotami, firmami leasingowymi, ubezpieczycielami, dużymi podmiotami, ale również z klientami indywidualnymi. Każda współpraca jest dla nas tak samo ważna. Do każdego zlecenia pochodzimy elastycznie i w sposób indywidualny, dbając o spełnienie wszystkich potrzeb klienta, szanując jego czas oraz pieniądze.

Nie szukaj w ciemno i nie trać czasu – zaufaj specjalistom, którzy zadbają o twoje korzyści. Sprawdź ofertę eRzeczoznawcy!

Zapraszamy do współpracy. Przejdźmy do rzeczy!

Z poważaniem,
zespół eRzeczoznawców

Wyślij szybkie zapytanie już teraz!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości