eRzeczoznawcy są  największą siłą Rzeczoznawców Motoryzacyjnych w Polsce, współpracującą z grupą 280 rzeczoznawców zewnętrznych. Działamy na rynku od 2000 roku, łącząc tradycje profesjonalnego rzeczoznawstwa z nowatorskim podejściem do realizacji każdego zlecenia. Dzięki zdalnej współpracy i ogólnopolskiej mobilności jesteśmy przygotowani do obsługi wielu złożonych zadań jednocześnie.

Praca dla rzeczoznawcy motoryzacyjneog w Gdańsku

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis Stanowiska:

  • praca mobilna
  • Samodzielne prowadzenie oględzin pojazdów/innych przedmiotów na terenie wybranych lokalizacji.
  • wyceny urządzeń/maszyn/pojazdów
  • oceny stanu technicznego – remarketing
  • kwalifikacja uszkodzeń i wyliczanie wysokości szkody w programach eksperckich (Dat, Info-Ekspert, Eurotax, Audatex)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy Rzeczoznawcy Motoryzacyjnego
  • znajomość budowy i funkcjonowania pojazdów samochodowych
  • pasjonaci motoryzacji mile widziani,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz chęć pracy z systemami informatycznymi,
  • komunikatywność i umiejętność pracy bezpośrednio z Klientem,
  • dokładność, systematyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • praca pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • umowa B2B
  • umowa zlecenie
  • zadaniowy czas pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednej z największych firm rzeczoznawczych z polskim kapitałem.
  • pracę zdalną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres hr@erzeczoznawcy.eu