eRzeczoznawcy są  największą siłą Rzeczoznawców Motoryzacyjnych w Polsce, współpracującą z grupą 280 rzeczoznawców zewnętrznych. Działamy na rynku od 2000 roku, łącząc tradycje profesjonalnego rzeczoznawstwa z nowatorskim podejściem do realizacji każdego zlecenia. Dzięki zdalnej współpracy i ogólnopolskiej mobilności jesteśmy przygotowani do obsługi wielu złożonych zadań jednocześnie.

Asystent Rzeczoznawcy Motoryzacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • dojazd na miejsce oględzin lub miejsce szkody wskazane przez Poszkodowanego w asyście Rzeczoznawcy Samochodowego
  • wykonywanie oględzin, sporządzanie dokumentacji fotograficznej, zamieszczanie danych w systemie
  • współpraca z doświadczonymi rzeczoznawcami
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Szukamy osób, które:

  • pasjonują się motoryzacją
  • posiadają wiedzę z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i ruchu drogowego
  • studiują lub są absolwentami kierunków technicznych lub pracują w serwisach naprawczych
  • dobrze posługują się pakietem MS Office
  • są komunikatywne, potrafią i lubią pracować bezpośrednio z klientem
  • z zaangażowaniem wykonują powierzone obowiązki
  • dobrze pracują pod presją czasu i organizują swój czas pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • pracę mobilno-stacjonarną, z elementami technicznymi
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i stałego poszerzania swoich kompetencji
  • szkolenia eksperckie
  • niezbędne narzędzia pracy i programy eksperckie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres hr@erzeczoznawcy.eu