eRzeczoznawcy są największą siłą Rzeczoznawców Motoryzacyjnych w Polsce z kapitałem polskim.

Działamy na rynku od 2000 roku, łącząc tradycje profesjonalnego rzeczoznawstwa z nowatorskim podejściem do realizacji każdego zlecenia.

W związku z rozwojem sieci współpracowników, poszukujemy na terenie całego kraju rzeczoznawców samochodowych i majątkowych chcących nawiązać współpracę z naszą firmą.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Rzeczoznawca Motoryzacyjny

Miejsce pracy: Warszawa. Aplikuj

Miejsce pracy: Gdańsk. Aplikuj

Asystent Rzeczoznawcy Motoryzacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa. Aplikuj

Jak wygląda proces rekrutacyjny na rzeczoznawcę samochodowego?

Rekrutacja aplikacja

Aplikacja.

aplikacja rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna.

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie rekrutacyjne.

Aplikacja informacj zwrotna

Informacja zwrotna.

Jak zostać rzeczoznawcą samochodowym?

(Wymagania formalne)

Zawód rzeczoznawcy samochodowego znalazł się w II transzy zawodów deregulowanych, nie oznacza to, że nie istnieją wymagania formalne oraz oczekiwania co do kwalifikacji.
Jest to bowiem stanowisko wymagające eksperckiej wiedzy.

Obecnie od kandydatów oczekuje się:

  • minimum średniego wykształcenia (wcześniej było to wykształcenie wyższe),
  • 2 – letniej praktyki w dziedzinie związanej z motoryzacją. UWAGA: wymóg ten został zniesiony w stosunku do osób, które ukończyły studia wyższe I stopnia na studiach technicznych w obszarze związanym z motoryzacją oraz absolwentów jednolitych studiów magisterskich w tym samym obszarze;
  • posiadania prawa jazdy kategorii: A, B oraz C bądź C1,
  • posiadania certyfikatu z zakresie rzeczoznawstwa samochodowego, który został wydany przez akredytowaną jednostkę,
  • niekaralności w zakresie przestępstw popełnionych umyślnie,
  • wpisu na listę rzeczoznawców samochodowych prowadzoną przez właściwe ministerstwo. Link do listy rzeczoznawców: wpis na listę rzeczoznawców

Kim jest rzeczoznawca samochodowy?

(Opis stanowiska)

Rzeczoznawca samochodowy to doświadczony ekspert w zakresie motoryzacji, którego zadaniem jest wydawanie opinii oraz przygotowywanie ekspertyz. Są one nierzadko podstawą do podejmowania decyzji przez sądy, firmy ubezpieczeniowe czy inne instytucje.